Lady GaGa and Ke$ha - Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady GaGa and Ke$ha - Serbia

Dobrodosli na forum o Lady GaGi i Ke$hi!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Stil..............

Ići dole 
AutorPoruka
S@ki
Admin
Admin
S@ki


Broj poruka : 376
Datum upisa : 17.07.2010
Lokacija : Srbija

Stil.............. Empty
PočaljiNaslov: Stil..............   Stil.............. EmptyNed Jul 18, 2010 10:55 am

Stil i uticaji


Gaga u haljini napravljenoj od plastičnih mehurića tokom njene turneje The Fame Ball Tour.
Na Gagu su najveći uticaj izvršili rok muzičari kao što su Dejvid Boui i grupa Kvin, pevači Majkl Džekson i Madona, umetnik Endi Vorhol, pesnik Rajner Marija Rilke i moda.Izjavila je kako "obožava modu" i da je moda "sve" za nju.Rekla je:
Kada pišem muziku, u istom momentu mislim na odeću kakvu ću nositi na scenu. To sve treba da ide zajedno — dobar nastup, pop muzika, moda. Za mene, to označava sve to u jednom, ali takođe i biti realan; to privlači ljude. Želim sve to da vratim na scenu. Želim da iluzija tokom nastupa bude takva da obožavaoci požele da jedu, okuse i ližu svaki deo nas.
Gaga je takođe izjavila da je ljubav prema modi nasledila od majke.Ona je takođe rekla da se najbolje "pronalazi" u odeći marke Versače i smatra Donatelu Versače svojom muzom u mnogim stvarima. "Ona je ikona, moćna, a ljudi sve je sve vreme gađaju strelicama. Ona je definitivno vrlo provokativna".Melisa Megsejsej iz časopisa Los Anđeles tajms izjavila je da bi Gaga bila "dobar član Donateline grupe".Gaga poseduje njen sopstveni producentski tim po imenu "Haus of Gaga", koju vodi ona lično. Tim kreira njenu odeću, radi na scenskim efektima i njenim frizurama tokom nastupa.
Krajem 2008. Gagin stil oblačenja poređen je sa stilom Kristine Agilere, uključujući stil, frizuru i šminku.Agilera je kasnije izjavila da "uopšte ne obraća pažnju na tu osobu" i da čak "ne zna da li je Gaga muškarac ili žena". Gaga je kasnije rekla da smatra poređenja "dobrodošlim", jer joj to obezbeđuje popularnost u medijima.Gaga je rekla: "Ona je tako velika zvezda da ne mogu da uradim ništa drugo osim da joj pošaljem cveće, jer puno ljudi u Americi nije znalo ko sam ja dok se sve ovo nije dogodilo. To me je zaista stavilo učinilo poznatom".Ipak, kasnije je dodala da ne želi da bude zapamćena po "skandalu sa Kristinom Agilera" i kako "niko ne može da je kopira, zato što ona ne može da bude kopirana".
Gaga je prirodno brineta, ali je 2008. obojila kosu. Za Tajms je izjavila da je to učinila zato što su je mnogi ljudi, dok je bila brineta, zamenjivali sa pevačicom Ejmi Vajnhaus.Njen imidž i modni ukus kasnije su kopirale i druge poznate ličnosti, kao što su Paris Hilton i Nikol Riči.Nedavne ankete pokazale su da je, zahvaljujući Lejdi Gaga, prodaja dugačkog ženskog veša porasla za 25%. U maju 2009. Gaga je za časopis Rolingstoun izjavila da je biseksualka i da je inspirišu lepe žene. Ona je dodala da ta činjenica tera njene momke da se osećaju "neprijatno".[55] U aprilu je na jednom od svojih koncerata izjavila da njena pesma "Poker Face" govori o "maštanju o ženi dok je u krevetu sa muškarcem".


_____________________________
Preuzeto sa Wikipedia
Nazad na vrh Ići dole
https://ladygaga-kesha.forumsr.net
 
Stil..............
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stil oblacenja....
» Stil oblacenja...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Lady GaGa and Ke$ha - Serbia :: Lady GaGa :: Stil-
Skoči na: